Інформаційна година, приурочена 295-ій річниці від дня народження Г.Сковороди

Місяць грудень ознаменований датами з життя постатей, які приходять до нас сучасниками не за примусовим покликом ювілеїв, а по святому праву володарів наших душ, за чистоту і благородство яких вони і досі ведуть подвижницьке життя - боротьбу. 22 грудня 2017 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів були проведені інформаційні години, приурочені ювілейним датам Г.Сковороди та В.Чорновола.

Благословенні ви, сліди,

Не змиті вічності дощами

Мандрівника Сковороди…

М.Рильський

Такими словами розпочалася інформаційна година, яка була проведена у Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів вчителем української мови та літератури Чулик М.С. на честь 295-ої річниці з дня народження Григорія Сковороди, українського філософа, поета, педагога.

Учні 5-9 класів мали щасливу нагоду пройтися стежками життя українського мислителя, припасти спраглими вустами до джерел його мудрості, з далини століть почути практичну науку щодо життя у цьому світі. Проведений захід ще раз довів, що великий мандрівник України продовжує нескінченні мандри до читачів нових епох і цьому вічному шляху Г.Сковороди немає кінця, бо кожне його слово звернене до серця і душі людини. І яскравим підтвердженням цього став флеш-моб «Він мудрий словом, розумом, життям…»,складений з афоризмів мислителя, у яких лунає заклик до духовного удосконалення людини. Отож, пізнаваймо Г.Сковороду, у нім пізнаємо себе, свій народ, свої духовні цінності.

/Files/images/20171222_130155.jpg

/Files/images/20171222_123458.jpg

/Files/images/20171222_123312.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.